EKOLOGICZNA KULA DO PRANIA

JAK DZIAŁA EKOLOGICZNA KULA DO PRANIA ?

Granulki piorące zawarte w ekologicznej kuli są produktem ceramicznym powstałym w procesie wypalania w wysokiej temperaturze masy z kilkudziesięciu minerałów. Kontakt z wodą o wysokiej temperaturze powoduje równomierne odłączanie się minerałów w procesie prania, skutecznie usuwając brud z tkanin. W wyniku tarcia się w wodzie, ceramiczne kulki wytwarzają wysokoenergetyczne fale podczerwone, pobudzając częstotliwość wibracji wody i zwiększając moc czyszczenia. Wywarcie wpływu na cząsteczki wody wzmacnia jej naturalną zdolność do przenikania. Pranie staje się wyjątkowo czyste i wolne od bakterii. Kula piorąca jest wzorowym produktem cechującym się mocą prania, właściwościami bakteriobójczymi oraz ekologicznością. Może w pełni zastąpić tradycyjne środki piorące.


PIĘĆ ARGUMENTÓW PRZEMAWIAJĄCYCH ZA ZAKUPEM EKOLOGICZNEJ KULI DO PRANIA:

Ekologia Ekologia
Dba o nasze środowisko, nie wywołuje szkodliwych reakcji chemicznych charakterystycznych dla detergentów. Jest technologią przyjazną środowisku. Zdrowie: dzięki ekologicznej kuli pierzemy bez detergentów wywołujących często podrażnienia oraz alergie skórne.
Czystość Czystość
Ekologiczna kula posiada funkcję zabijania bakterii, pozbywa się pleśni zarówno we włóknach tkanin, jak i w wewnętrznej części pralki. Usuwa nieprzyjemny zapach (stąd też część klientów z powodzeniem używa jej jako pochłaniacza zapachów do lodówki).
Jakość Jakość
Zapobiega oksydacji włókien wywołanej obecnością chloru w wodzie, zapobiega też zmianom koloru tkanin, dba o ich jakość oraz elastyczność.
Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo
Dzięki kuli możemy prać bez wybielaczy i zmiękczaczy; tym samym pozbywamy się negatywnego wpływu detergentów na nasze zdrowie i jakość tkanin. Idealna do prania ubrań dzieci i alergików.
Oszczędność Oszczędność
Z ekologiczną kulą do prania oszczędzamy. Tradycyjny proszek do prania (ok. 3,5 kg w cenie 25 zł) wystarczy na ok. 20 prań. Ekologiczna Kula, 1 szt., w regularnej cenie 40 zł to ok. 1000 prań. Przy codziennym praniu w ciągu 3 lat zużyjemy ok. 55 opakowań proszku, płacąc 1375 zł. Przy codziennym praniu ekologiczną kulą przez 3 lata wydajemy tylko 40 zł. Oszczędzamy 1335 zł !!!

Z Ekologiczną Kulą zadbamy o nasze zdrowie, środowisko, a także o nasze finanse.